Apartmány Živogošće

Od roku 1997 nabízíme ubytování v soukromých apartmánech v Živogošče Blato a v Drašnici. Jako novinku máme ubytování na ostrově Hvar v přístavním městečku Sučuraj. Dále možnost ubytování ve Slunji pro hosty, kteří chtějí navštívit Plitvická jezera.

Živogošće Blato je ideální letovisko pro rodiny s dětmi a pro všechny, kteří mají rádi klid a pohodu. Na veřejných plážích jsou sprchy a nově vybudované převlékárny. Pokud máte zájem mít plážičku sami pro sebe, stačí jen popojít pár metrů za první skálu, kde máte možnost se opalovat bez plavek. Voda je díky oblázkům čirá. Díky krátké vzdálenosti si můžete kdykoliv zajít do svého apartmánu a své věci (lehátka, karimatky) bez obav nechat na pláži. Chcete-li zajít na drink nebo zmrzlinu, rádi vás přivítají ve třech plážových barech „VAGABOND, FREDDY či LEUT, kde je i pizzerie“. Přímo na pláži se nachází Bankomat a nedaleko market Mate.

Vila Brajković -  Živogošće Blato

Vila Brajković - Živogošće Blato

28. 1. 2019 Rubrika Apartmány Živogošće

Vila rodiny Brajkovićů se nachází přímo na pláži u promenády, nabízí třináct prostorných klimatizovaných apartmánů s dobře vybavenou kuchyňkou a balkónem s výhledem na moře. Všechny apartmány jsou vybaveny televizí a satelitem. 

Apartmány Tony - Živogošće Blato

Apartmány Tony - Živogošće Blato

8. 2. 2023 Rubrika Apartmány Živogošće

Apartmány Tony se nacházejí 150m od pláže, 30m od marketu. K dispozici mají 12 ubytovacích jednotek v různých kapacitách. Všechny apartmány mají klimatizaci, televizi se satelitem, koupelnu, kuchyň, Wi-Fi internet. K dispozici je také terasa a společná zahrada s posezením a trampolínou.

Apartmány Denis - Drašnice

Apartmány Denis - Drašnice

9. 3. 2023 Rubrika Apartmány Živogošće

Apartmány v malé vesničce Drašnice ležící mezi Podgorou a Igrane vzdálené 12 km od města Makarská. Tato vesnička nebývá přeplněna víkendovými turisty. Najdete ze obchod, poštu, směnárnu.

Vila Niko - Drašnice

Vila Niko - Drašnice

3. 1. 2018 Rubrika Apartmány Živogošće

Apartmány Niko se nacházejí v centru města Drašnice, pouhých 15 m od pláže. Nabízejí dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové a sedmilůžkové apartmány. Všechny apartmány jsou klimatizované, mají kuchyň, koupelnu , TV, Wi-Fi a balkon nebo terasu. Samostatné parkoviště pro auta se nachází ve dvoře domu.

Apartmány Maja - Sučuraj - ostrov Hvar

Apartmány Maja - Sučuraj - ostrov Hvar

28. 1. 2019 Rubrika Apartmány Živogošće

Apartmány Vuljan - Raueiser se nachází v klidné části Sućuraj na ostrově Hvar. Centrum města (port) je 100 metrů a nejbližší pláž Cesminica 300 m. Poloha bytu lze vidět po kliknutí na fotografii panorama Sućurje níže. V provozu od roku 2015.