Autokemp Boban

Vybavené stany s kovovými postelemi a karavany

Autokemp Boban se nachází v Živogošće na Makarské riviéře. Celý kemp je umístěn ve vzrostlém borovém háji. Podél celého kempu jsou 3 větší oblázkové pláže. Zadní pláž mezi skalisky využívají hosté pro opalování bez plavek. Přímo u pláže se nachází Restaurace Bili Kuk. Každý pátek pořádáme rybí večer. Jsou zde dvoje umývárny přizpůsobené i pro vozíčkáře ve vzdálenosti cca 60 m od sebe a jsou udržovány stále v čistotě. Voda je pitná. Kemp je v noci osvětlený a od 23:00 hod. je nutné dodržovat noční klid.  

Zajistíme Vám obousměrnou autobusovou dopravu naším smluvním dopravcem JADRANEXPRES

 • Vybavené stany

  Klientům nabízíme ubytování ve vybavených stanech pro 2 - 6 osob. Všechny mají dřevěnou podlahu s linoleem. Mají dvě samostatné ložnice s kovovými postelemi s matrací, dekou a polštářem (lůžkoviny za poplatek 40 HRK / pobyt). Dále jsou vybaveny kuchyňským stolkem s plynovým dvouvařičem, 140L - 220L ledničkou s mrazákem, veškerým nádobím, šatní skříní, LED osvětlením, zahradním nábytkem (stůl, židle). Celková ubytovací kapacita ve stanech je pro 34 os. Nejvzdálenější parcela od pláže cca 50 m. 

  9. 11. 2019 | Rubrika: Autokemp Boban

 • Vybavené karavany

  Klientům nabízíme ubytování ve třech vybavených karavanech (5-ti, 4. a 3. lůžkových) s připojeným předstanem a dřevěnou podlahou s krytinou. Karavany jsou vybaveny lednicí s mrazákem, dvouvařičem, veškerým nádobím, šatní skříní a zahradním nábytkem. Celková ubytovací kapacita v karavanech je 12 osob. Parkování je vždy v blízkosti. 

  9. 11. 2019 | Rubrika: Autokemp Boban

 • Parcela pro vlastní stan/karavan/obytný vůz

  Také můžete přijet s vlastním stanem, karavanem nebo obytným vozem. Parcelu je nutné objednat předem, abychom Vám mohli zajistit potřebné místo. Parkování vozidla je hned vedle parcely. Máte možnost si objednat jednu i více parcel na celou sezónu nebo i část sezóny za výhodnější cenu. 

  9. 11. 2019 | Rubrika: Autokemp Boban