OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Autokemp Boban

Vybavené stany s kovovými postelemi a karavany

Autokemp Boban (maminky sleva 50%, senioři sleva 10-30%), se nachází v Živogošće na Makarské riviéře. Celý je umístěn ve vzrostlém borovém háji, který tvoří převážnou část dne příjemný stín. Podél celého kempu jsou 3 větší oblázkové pláže. Zadní pláž využívají hosté pro opalování bez plavek. Přímo u pláže se nachází Restaurace Bili Kuk. Každý pátek pořádáme rybí večer. Autokemp je v noci dobře osvětlený. Od 23:00 je nutné dodržovat noční klid. V celém kempu je zákaz rozdělávání otevřeného ohně. Jsou zde dvoje toalety, sprchy a umývárny přizpůsobené i pro vozíčkáře ve vzdálenosti cca 60 m od sebe a jsou udržovány stále v čistotě. Voda je zde pitná. Děti u nás mají trampolínu zdarma.  

 • Vybavené stany

  Nabízíme ubytování ve vybavených stanech pro 2 - 6 osob. Všechny mají dřevěnou podlahu s linoleem, kovové postele s matrací a velký úložný prostor, dále jsou vybaveny kuchyňským stolkem s plynovým dvouvařičem, 140L - 220L ledničkou s mrazákem, veškeré nádobí a jídelní servis, skříňkou na potraviny, šatní skříní, LED osvětlením, zahradním nábytkem (stůl, židle). K dispozici máme i lůžkoviny za poplatek dle ceníku. Celková ubytovací kapacita ve stanech je pro 52 os. Nejvzdálenější parcela od pláže cca 50 m. 

  9. 11. 2019 | Rubrika: Autokemp Boban

 • Vybavené karavany

  Od r. 2008 dáváme našim hostům možnost ubytování v našich dobře vybavených karavanech s připojeným předstanem, kde je též dřevěná podlaha s krytinou, druhá lednice s mrazákem a druhý dvouvařič, aby se nemusel používat ten vnitřní. Úložný regál s veškerým nádobím, osvětlení předstanu a zahradním nábytkem. Karavany jsou postavené tak, aby je mohly využívat dvě až čtyři rodiny v blízkosti sebe. Celková ubytovací kapacita v karavanech je pro 16 osob. Parkování je vždy v blízkosti. 

  9. 11. 2019 | Rubrika: Autokemp Boban

 • Parcela pro vlastní stan/karavan/obytný vůz

  Také můžete přijet s vlastním stanem, karavanem nebo obytným vozem. Parcelu je nutné objednat předem, abychom Vám mohli zajistit potřebné místo. Parkování vozidla je hned vedle parcely. Máte možnost si objednat jednu i více parcel na celou sezónu nebo i část sezóny za výhodnější cenu. Parcela pro vlastní karavan se nachází vedle stanu Albena 6 č. 8.

  9. 11. 2019 | Rubrika: Autokemp Boban