Ranč – Vrata Biokova


Zveme Vás do přírodní chráněné rezervace na překrásném masivu Biokova, kde se nachází soukromý ranč a dům selského turizmu „VRATA BIOKOVA“, vzdáleném 15 km od Makarské, v 897 m n.m., jehož majitel je pan Elvis Prgomet. Nabízíme možnost výletu s krásným pohledem na ostrovy Dalmácie i vnitrozemí. Ranč je právem nazýván oázou klidu a krásy.

Máte jedinečnou příležitost tuto krajinu poznat nejen horskou turistikou ale i ze sedla krásných koní.

Jízdy je nutno předem objednat u delegáta v autokempu Boban.

  

Zde máte možnost uvidět krásná stáda indiánských koní, vybrat si toho pravého na hodinovou projížďku, která jistě ve Vás zanechá úžasný zážitek.

Cestou potkáte i pasoucí se skot, který si Vás bude takto prohlížet, stádo oveček a vysoko v horách můžete zahlédnout i kamzíky.

Z okraje ranče se Vám naskytne nádherný pohled na moře, městečko Podgoru, Tučepi a Makarskou vidíte jako na dlani a ostrovy Hvar, Brač, Korčula a poloostrov Pelješac Vám připadají neuvěřitelně blízko.

Zde máte pocit naprosté svobody a úplně zapomenete na všechny starosti všedního života. Poznejte kouzlo zdejší přírody a navždy si tato místa zamilujete.

  

Ochutnáte domácí dalmátské speciality jako je pršut, ovčí a kozí sýr, olivy, domácí chléb, ale můžete si i předem objednat "Peku" - místní specialita 3 druhy masa, zapečené s bramborami. Pojedete-li dál na horu sv. Jure (1762 mnm), neváhejte zastavit u místního včelaře, u kterého můžete koupit horský med, propolis, medovinu, likér z bylin, Proška a další lahůdky.

 


Kontakt

Vladimír Felbinger
+420 722 929 914
Vladimír Felbinger