Vážení přátelé,  

CK Brajković Travel d.o.o. sídlí přímo na pláži v překrásném městečku Živogošće Blato 1, v Chorvatsku - na Makarské riviéře. Byla založena v roce 1996 a je pojištěna dle platných chorvatských zákonů. Ubytovací kapacitu v oblasti Živogošće máme cca 420 lůžek v soukromých dobře vybavených penzionech na úrovni *** hotelů.

 

Máme již tisíce spokojených klientů, kteří se k nám rádi vrací. Apartmány od 2 do 8 osob tvoří dvou až třílůžkové pokoje, sociální zařízení, dobře vybavené kuchyňky a balkóny nebo terasy s výhledem na moře. Vzdálenost od pláže je převážně od 20 do 150 m. Většina našich klientů využívá vlastní dopravu, proto zasíláme na vyžádání cestovní itinerář.


Rezervace, kalkulace zálohy (50% + poplatky 10 €), vouchery a veškeré další podrobnosti zajišťujeme na naší české pobočce se sídlem: Pětihosty 77, 251 67 Praha východ, nebo zde na stránkách přes on-line objednávku.
Mobil: +420 722 929 914, skype: rudolf2108, e-mail:vladimir.felbinger@chorvatsko.org

 

Také můžete navštívit náš soukromý autokemp „BOBAN“ v Živogošće ve vzrostlém borovém háji, kde jsme pro Vás připravili komfortně zařízené stany Cordoba se dvěma ložnicemi pro 5 osob, stany Holiday, Cordoba, Silba a Riviéra pro 2 - 4 osoby a karavany pro 3 - 5 osob  (viz autokemp). Zde je pro Vás každý den k dispozici delegát CA. Rezervace, kalkulace zálohy (50% + poplatky 10 €) vouchery a veškeré další podrobnosti zajišťujeme na výše uvedené adrese a samozřejmě také přes e-mail. V kanceláři i v karavanu si můžete objednat veškeré výlety, které máme v nabídce, ale i směnit Vaše peníze za chorvatskou měnu, nebo naopak při vašem odjezdu.

 


Kontakt

Vladimír Felbinger
+420 722 929 914
Vladimír Felbinger