Vážení přátelé!

Vítejte v našem krásném a útulném, soukromém autokempu Boban, který se nachází v Živogošće na Makarské riviéře. Je ve vzrostlém borovém háji, který tvoří převážnou část dne příjemný stín. Zde  se  při  příjezdu  hlásíte na recepci nebo v karavanu delegáta, kde předložíte svůj voucher, vyřídíte formality ohledně pobytové taxy, vratné kauce za stan/karavan, obdržíte směrnice a delegát vás zavede na určené místo, kde si převezmete stan/karavan s vybavením.

Akce září 2018 - viz ceník

 

 

Vybavené stany

Nabízíme ubytování v našich nových dobře vybavených stanech pro 2 - 5 osob. Všechny mají dřevěnou podlahu s linoleem, kovové postele s matrací a velký úložný prostor, dále jsou vybaveny kuchyňským stolkem s plynovým dvouvařičem, 140L ledničkou s mrazákem, veškeré nádobí a jídelní servis, skříňkou na potraviny, šatní skříní, LED osvětlením, zahradním nábytkem (stůl, židle,). K dispozici máme i lůžkoviny za poplatek dle ceníku. Od sezóny 2016 máme pro Vás nové parcely s upravenými terasami. Na parcelách 1 - 6 je 6 karavanů pro 3 - 5 os. O terasu níže na parcelách 7 - 10 nové 2 stany Cordoba a Koper pro 5 os. Na dalších parcelách č. 11. pro vlastní stan nebo karavan, parcela č. 12. stan Mallorca pro 6 os., parcela č. 13. stan Holiday pro 1-2 os. Na třetí terase parcela č. 14. je stan Cordoba pro 4 os a parcela č. 15. stan Villa Silba pro 4 os. Přes cestu, parcela č. 16. je stan Cordoba pro 4 os. a parcela č. 17 je stan Albena pro 6 os. Celková ubytovací kapacita ve stanech a karavanech je pro 74 os. Nejvzdálenější parcela od pláže cca 50 m.

 

 

 

 

 

Také můžete přijet s vlastním stanem, karavanem nebo obytným vozem, ale i to je lepší předem objednat, abychom Vám mohli zajistit potřebné místo. Parkování vozidla je převážně v těsné blízkosti nebo jen několik metrů od Vašeho přístřeší. Máte možnost si objednat jednu i více parcel na celou sezónu nebo i část sezóny za výhodnější cenu.

Vybavené karavany

Od r. 2008 dáváme našim hostům možnost ubytování v našich dobře vybavených karavanech s připojeným předstanem, kde je též dřevěná podlaha s krytinou, druhá lednice s mrazákem a druhý dvouvařič, aby se nemusel používat ten vnitřní. Úložný regál s veškerým nádobím, osvětlení předstanu a zahradní nábytek je samozřejmostí. Karavany jsou postavené tak, aby je mohly využívat dvě až čtyři rodiny v blízkosti sebe, další jsou po dvou. Celková ubytovací kapacita v karavanech je pro 25 osob. Parkování je vždy v blízkosti. Při příznivém počasí, které je u nás většinu sezóny se dá přistavit ještě altán ke společnému posezení. Autokemp je v noci dobře osvětlený. Od 23:30 je nutné dodržovat noční klid. V celém kempu je zákaz rozdělávání otevřeného ohně, ale máte možnost si dovézt plynový nebo elektrický gril. Dvakrát až třikrát v týdnu vozí rybář čerstvé ryby, olihně a jiné plody moře.

 

Karavan č. 1. pro 4-5 osob     

 

Karavan č. 2. pro 4 osoby - 2 dospělí a 2 děti

 

Karavan č. 3. pro 4 osoby - 2 dospělí a 2 děti

 

Karavan č. 4. pro 4 osoby - 2 dospělí a 2 děti

Karavan č. 5. pro 5 osob - 2 dospělí a 3 děti

 

Karavan č. 6. pro 4 osoby - 2 dospělí a 2 děti

 

 

Jsou zde dvoje toalety, sprchy a umývárny ve vzdálenosti cca 60 m od sebe a jsou udržovány stále v naprosté čistotě. Nově přistavené sociální zařízení pro vozíčkáře. Voda je zde pitná. 

 

Upravené pláže u kempu pod restaurací Bili Kuk.

 

Vaši čtyřnozí miláčci zde můžou být s vámi.


Restaurace Bili Kuk je přímo u pláže, kde vás bude obsluhovat příjemný personál. Pro labužníky připravujeme grilované makrely, sardele, olihně, grilovaná masa, čevapčiči, teplé tousty, zeleninové saláty a různé jiné speciality. Čepuje se pivo Karlovačko, výběr alko i nealko nápojů a nechybí ani kopečková zmrzlina. Posezení vám zpříjemní reprodukovaná dalmátská muzika a krásný pohled na moře a ostrov Hvar a poloostrov Pelješac. Stánek s ovocem a zeleninou je v blízkosti obchodu s potravinami cca 250 m od restaurace otevřený od časných ranních hodin.

 

Máme zde i skvělé sportovní vyžití – jízdy na skútru, banánu a na kruhu za člunem i let s padákem. Zde se můžete podívat na nové umístění stanů a karavanů od roku 2016.

  

Rozmístění stanů a karavanů na sezónu 2018 - číslice za názvem udává počet osob.

   

Podél celého kempu jsou  3 větší oblázkové pláže, ta zadní nuda pláž, ale i malé, které naši hosté využívají pro opalování bez plavek.

 

Tenisové kurty vzdálené cca 300 m je třeba předem objednat na recepci kempu Dole.

  

Zajišťujeme také výlety na ostrov Korčula lodí Felun nebo kratší výlet na protější ostrov Hvar do písečné zátoky Mlaska. Dále na Brač městečko Bol a Hvar městečko Jelsa lodí Calypso, která má klimatizovanou kajutu a bar. Transfer do Makarské je pro naše hosty možno zajistit.  Jistě si vyberete i další výlety dle propagačních materiálů na informační tabuli u karavanu delegáta, např. vodopády Kravica, Medjugorje, Mostar a pramen řeky Buna.

         

 

Společné loučení s našimi spokojenými hosty a těšení na další léto v našem kempu je již tradicí. Děti u nás mají novou trampolínu zdarma k dispozici po celou dobu pobytu. Naše heslo zní: www.chorvatsko.org - Vaše báječná dovolená.©


Kontakt

Vladimír Felbinger
+420 722 929 914
Vladimír Felbinger