OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Autokemp Boban vybavené stany a karavany

Vítejte v našem krásném a útulném, soukromém autokempu Boban, který se nachází v Živogošće na Makarské riviéře. Je ve vzrostlém borovém háji, který tvoří převážnou část dne příjemný stín. Zde  se  při  příjezdu  hlásíte na recepci nebo v karavanu delegáta, kde předložíte svůj voucher, vyřídíte formality ohledně pobytové taxy, vratné kauce za stan/karavan a delegát vás zavede na určené místo, kde si převezmete stan/karavan s vybavením.         

Autokemp je v noci dobře osvětlený. Od 23:30 je nutné dodržovat noční klid. V celém kempu je zákaz rozdělávání otevřeného ohně, ale máte možnost si dovézt plynový nebo elektrický gril. Jsou zde dvoje toalety, sprchy a umývárny ve vzdálenosti cca 60 m od sebe a jsou udržovány stále v čistotě. Nově přistavené sociální zařízení pro vozíčkáře. Voda je zde pitná. Děti u nás mají trampolínu zdarma k dispozici po celou dobu pobytu. Stánek s ovocem a zeleninou je v blízkosti obchodu s potravinami cca 250 m od restaurace otevřený od časných ranních hodin.

Vybavené stany

Nabízíme ubytování ve vybavených stanech pro 2 - 6 osob. Všechny mají dřevěnou podlahu s linoleem, kovové postele s matrací a velký úložný prostor, dále jsou vybaveny kuchyňským stolkem s plynovým dvouvařičem, 140L - 220L ledničkou s mrazákem, veškeré nádobí a jídelní servis, skříňkou na potraviny, šatní skříní, LED osvětlením, zahradním nábytkem (stůl, židle). K dispozici máme i lůžkoviny za poplatek dle ceníku. Celková ubytovací kapacita ve stanech je pro 52 os. Nejvzdálenější parcela od pláže cca 50 m. 

nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Vybavené karavany

Od r. 2008 dáváme našim hostům možnost ubytování v našich dobře vybavených karavanech s připojeným předstanem, kde je též dřevěná podlaha s krytinou, druhá lednice s mrazákem a druhý dvouvařič, aby se nemusel používat ten vnitřní. Úložný regál s veškerým nádobím, osvětlení předstanu a zahradním nábytkem. Karavany jsou postavené tak, aby je mohly využívat dvě až čtyři rodiny v blízkosti sebe. Celková ubytovací kapacita v karavanech je pro 16 osob. Parkování je vždy v blízkosti. 

nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Parcela pro vlastní stan/karavan/obytný vůz

Také můžete přijet s vlastním stanem, karavanem nebo obytným vozem, ale i to je lepší předem objednat, abychom Vám mohli zajistit potřebné místo. Parkování vozidla je převážně v těsné blízkosti nebo jen několik metrů od Vašeho přístřeší. Máte možnost si objednat jednu i více parcel na celou sezónu nebo i část sezóny za výhodnější cenu. Parcela pro vlastní karavan vedle stanu Villa Silba č.9.

vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

Restaurace Bili Kuk je přímo u pláže, kde vás bude obsluhovat příjemný personál. Pro labužníky připravujeme grilované makrely, sardele, olihně, grilovaná masa, čevapčiči, teplé tousty, zeleninové saláty a různé jiné speciality. Čepuje se pivo Karlovačko, výběr alko i nealko nápojů a nechybí ani kopečková zmrzlina. Posezení vám zpříjemní reprodukovaná dalmátská muzika a krásný pohled na moře a ostrov Hvar a poloostrov Pelješac.  

  

  

Podél celého kempu jsou 3 větší oblázkové pláže. Zadní pláž využívají hosté pro opalování bez plavek.

Společné loučení s našimi spokojenými hosty a těšení na další léto v našem kempu je již tradicí. Naše heslo zní: - Vaše báječná dovolená.©