Apartmány Mate Brajković v Živogošće Blato se nacházejí 100m od pláže, v přízemí domu je menší market. K dispozici mají 6 ubytovacích jednotek v různých kapacitách. Všechny apartmány mají klimatizaci, televizi se satelitem, koupelnu, kuchyň. K dispozici je také terasa a zahrada.

APP 1 - 2+2

-       apartmán v přízemí orientovaný na jih, kuchyň s jídelnou / obývacím pokojem, ložnice, koupelna, TV, satelit, klimatizace, samostatný vchod a parkovací místo.

APP 2 - 2+0

-       apartmán v přízemí situovaný na jih, kuchyň, ložnice (2 lůžka), koupelna, TV, samostatný vchod a parkovací místo. 

       APP 3 2+0

-     apartmán pro 2 os. se nachází v přízemí orientované na jih, kuchyň s jídelnou / obývací pokoj, ložnice, koupelna,   balkon, samostatný vchod a parkovací místo.

       APP 4 2+3

-       apartmán pro 5 os. se nachází v přízemí orientované na jih, kuchyň s jídelnou, 2 ložnice + 1 přistýlka, koupelna, balkon, TV, samostatný vchod a parkovací místo.

APP 5 2+2

-     apartmán pro 5 os. se nachází v 1. patře orientovaný na jihovýchod, kuchyň s jídelnou / obývacím pokojem, ložnice, koupelna, balkon, TV, satelit, klimatizace, samostatný vchod a parkovací místo

APP 6 5+2

-     apartmán pro 7 os. se nachází v 1. patře orientovaný na jih, kuchyň s jídelnou / obývacím pokojem, 2 ložnice, koupelna, balkon, TV, satelit, klimatizace, samostatný vchod a parkovací místo.